AcademyDöner; Lezzete Giden Yolculuk

AcademyDöner; Lezzete Giden Yolculuk

Academy Döner olarak hedefimiz “Türk Dönerini” Academy döner ile tanınan bir dünya markası yapmaktır. Markamız hem Türkiye’de hem de Avrupa da eş zamanlı olarak franchise hizmeti vermekte olup 5 yıllık planları içerisinde 100 bayi hedefi ile yola çıkmıştır. Markamızın misyonu ve vizyonu gereği öncelikli hedefimiz; döneri en kaliteli şekilde her bireye en hijyenik, en sağlıklı ürünle ve maksimum müşteri memnuniyetiyle ulaştırabilmek. Güler yüzlü personelimizle mümkün olduğu en kısa sürede en sağlıklı ve en leziz et döneri ACADEMY DÖNER’de bulacaksınız. Kendi üretim fabrikalarımızda tamamıyla “TÜRK GIDA KODEKSİ STANDARTLARI” ınca belirlenen limitler göz önünde bulundurularak üretim yapıyoruz. SOSlarımızla sektöre fark atıyoruz. Mide rahatlatıcı baharatlarla hazırlanan dürüm sosumuz, işletmelerimizde imal edilen ev yapımı mayonez ve soslarımızla döner de lezzetin zirvesini konuklarımıza sunuyoruz.

Evliya çelebinin seyahatnamesine giren döneri bundan sonra yazılacak olan seyahatnamelerde ACADEMY DÖNER ile anlatılmasını sağlamayı hedefliyor, alanımızda bir dünya markası oluşturma hedefiyle durmadan koşacağız.

Bunu hem ticari olarak bir marka oluşturmak, hem de ülkemiz adına bir değer oluşturma gayesi dolayısıyla milli bir vazife bilinciyle yapacağız.

Bayilerimiz piyasanın altında ürün alımı yaparak para kazanmasının yanı sıra; yeni nesil franchising mantığıyla markamızın standartları ile markamızın belirlediği ürünleri yerel tedarikçilerden alabilmekte ve ekstra kazançlar elde etmektedir.

Kaliteli, müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş hızlı ve özverili sunumu, konuklarımıza samimi hizmet verebilme yetisi, 10 yılı aşkın gıda sektörü tecrübesi, güler yüzlü ve misafirperver çalışanları ile sektörün yükselen değeri ACADEMY DÖNER ’i hem müşterilerimiz hem yatırımcılarımızın tercih nedeniyiz.

Neler var, Neler Yok

- İmalatını kendi fabrikamızda yaptığımız istediğinizde denetleyebileceğiniz hijyenik imalat,
- Kaliteli ürün makul fiyat,
- MSG’siz katkısız doğal ürün,
- Üst düzey kaliteli ambalaj,
- %100 Doğal Soslar 41 Çeşit Baharat,
- İşletmelerimizde Yapılan %100 Doğal Sarımsaklı Mayonez,
- Garnitür seçeneği (Soğan, Domates, Patates, Turşu)
- Trans yağ kullanMAMA konusundaki hassasiyetimiz,
- Çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz “Sağlıklı, Helal, Hijyenik, Doğal” Et ve Tavuk döner,
- Özel Taş fırın Lavaşımız
- Ana ürün Tavuk Döner
- Döner dürüm çeşit ve içerik seçenekleri (kaşarlı,mantarlı vb.)
- Genç nesil sosumuzu ve dürümlerimizi çok sevdi. Fast-food sektörüne ACADEMY DÖNER et ve tavuk dönere sosları ile yeni bir ürün ve yeni bir lezzet katıldı.
- Kaliteli ürün ve lezzetten kazanma politikamız.
- Helal ve İSO sertifikalı üretim tesisimiz
- Düşük işletme maliyetleri
- Fahiş konsept bedelleri YOK…
- Royalti Bedeli YOK…
- %100 Yerli sermaye
- 10 yıllık sektör tecrübesi
- Türkiye’nin her yerinde çalışabilecek geniş usta portföyümüz.
- Lokasyon tespitinde TÜİK verilerinden yararlanarak teknik ve know-how desteği
- 1 yılda yatırımın geri dönüşünü ÖNGÖRÜYORUZ.

Neler var, Neler Yok

Desteklerimiz

Desteklerimiz

Kreatif Ajans - Yemek Sepeti Getir Zomato vb. Yönetimi - Yazılım Hizmetleri - Sosyal Medya İçerik Yönetimi Danışmanlığı - Sosyal Medya Kampanya Yönetimi Danışmanlığı - Strateji Danışmanlığı - ERP ve POS Altyapısı Desteği

Yeni Nesil Franchise
Academy döner bayi dostu bir franchise modeli ile sektöre giriş yapmıştır. Hem merkezin, hem bayilerimizin hem de müşterilerimizin kandığı bir model üzerin de çalışıp bu doğrultuda önlemler aldık.
Sistemi bayi ve tedarikçi arasında köprü vazifesi üslenerek araya giren ekstra maliyet ve komisyonlardan arındırdık.

Marka Alım Gücü
Bayilerine alım gücünü kullanarak kaliteli ürünleri ucuza alım anlaşmaları yapıp bayiye doğrudan tedarikçiden doğru ürün tedariki imkanı sağlıyor. Bu bayilere ne kazandırıyor? Bu sistemle franchise sektöründeki komisyon ve kar marjları ortadan kaldırılıyor. Ürün üzerindeki reklam giderleri hizmet bedelleri, lojistik ücretleri bayilere ekstra yük olarak yüklenmemiş oluyor. Bayi Academy Dönere verdiği sipariş merkez tarafından tedarikçilere iletiliyor. Tedarikçi firmalar ürünler doğrudan deposundan bayilere sevkiyatı sağlanıyor. Fatura direkt olarak bayiye tedarikçi tarafından kesiliyor.

Yüksek Bedeller Academy Dönerde Yok!
Franchise sisteminin bayilere yansıyan en olumsuz yanı fahiş konsept bedelleri, fahiş ürün bedelleri, reklam katılım bedeli ve fahiş royalti bedelleridir.

Academy Döner Royalti Bedeli Almıyor!
Frachise firmaları bayilerinin aylık ciroları üzerinden belirli bir yüzde oranında almaktadır. Academy döner olarak bayilerimizin sırtındaki bu yükü tamamen kaldırdık. Hakkımız olan royalti bedelini almayarak bayilerimize avantaj sağlıyoruz.

Academy Dönerde Ana Ürün: TAVUK DÖNER
Yaklaşık 5-10 yıl önce döner sektörünün yüzde 60'ını et döner oluştururken son yıllarda et fiyatlarının artmasıyla et döner üretimlerinin yüzde 30'a düştüğü, tavuk dönerin ise yüzde 60'lara tırmandığı vurgulanıyor. Ucuz Et döner furyasının başarısız ve kalitesiz ürünle müşterinin karşısına çıkması, yeniden atak yapan et döneri daha da olumsuz etkileyerek tavuk oranını sektördeki payını daha da artırdı. Firmamız bu durumu göz ardı etmeyerek ana ürün olarak tavuk döneri tercih etmektedir.

İşletme reçetesi nedir?
Yapılan lokasyon analiziyle yapılacağı tahmin edilen cirolara en kısa zamanda ulaşmada izlenecek yol haritasına işletme reçetesi diyoruz. Şöyle ki; işletme açılmadan lokasyon analizinde 10.000 ciro yapılabilir tespiti yapılmış olsun, işte bu hedefe ulaşmak için yapılması gereken 50 maddelik yol haritasıdır. Doktorlar hastalandığımızda bize reçete yazarlar, işletme rahatsızlıklarına da bu reçete birebir iyi gelmektedir.