Hakkımızda

Kurulduğu günden beri, Döner severlerin uğrak noktası olan Academy Döner; konuklarına, hizmet kalitesiyle, hijyenik mutfaklarıyla, inovatif ürünleri çağın gereklerine uygun teknolojiler kullanarak, sağlıklı, hijyenik ve lezzetiyle damak çatlatan ürünler ikram etmektedir.

Academy Döner Gıda sektöründe hizmet veren zincir fast-food mağazaları açmak amacıyla 2021 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Markamızın temelleri 2020’nin son çeyreğinde atılmış olup, 2021 yılı başında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa sürede Türkiye’nin farklı yerlerinde açılan şubeleri ile sektörde adında çokça bahsedileceğini göstermiştir.

Avrupa standartlarında iş anlayışı ile kurumsallığını gerçekleştiren Academy Döner 2021 yılı Haziran ayı itibarı ile Avrupa’nın değişik noktalarında Franchise vermeye başlamıştır.

Markamız kısa süre içerisinde yatırımcının dikkatini çekmiş ve yatırım talepleri almaktadır. Bu yatırımların geri dönüşü 12 ay olarak uzmanlarımızla hesaplanmış ve sahada denenmiştir.

Markamızın 10 yılı aşkın Gıda tecrübesi ve kendi dönerini imal ettiği fabrikasının bulunması; hem yatırımcılarımız, hem de konuklarımız içi uygun fiyat ve standart lezzet avantajı sağlamaktadır.

Hakkımızda

1

Şube

1

Aday

0

Personel

0

Müşteri

İş Ortaklarımız