UZMAN KADRO, SEKTÖR TECRÜBESİ

İŞ GELİŞTİRME ve İŞLETME STANDARTLARI ANAYASASI

Academy Döner olarak, hem ofis kadrosu hem saha kadrosu gıda sektöründe 10 yılı aşkın zamandır hizmet vermekteyiz. Saha ve Ofis tecrübesinin tam manasıyla bütünleşip yeknesak bir takım havası oluşturmuş bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Bu ruh ve tecrübemizle işletmelerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Ekip olarak bu tecrübelerin bir araya gelmesiyle oluşan “İŞ GELİŞTİRME ve İŞLETME STANDARTLARI ANAYASASI” adını verdiğimiz, bayilerimizin doğru ve standart hizmet sunmaları bunun yanı sıra bayilerimizin daha fazla iş yapmalarına destek olmaktayız.

EĞİTİM VE DENETİM

Academy Döner markasının kullanım haklarını alan tüm yatırımcılarımıza, markamızın tüm tecrübe ve deneyimlerini sürekli bir şekilde eğitim desteği olarak sunmaktayız.
Tanıştığımız ilk günden süreç boyunca, her türlü eğitim ve iş geliştirme desteği verilmektedir. Sektörel değişiklikler, konjonktürel değişiklikler ve değişen şartlarla ilgili anlık eğitimler sunulmaktadır.
Bayi açılışların tamamlanmasının ardından, işletmelere özel eğitimler ile bayilerimize know-how aktarımı, işletme standartları eğitimi ve iş geliştirme destekleri verilmektedir.
Tüm Academy Döner mağazalarında standartların ürün, lezzet ve standartların korunması için her ay Kalite, Servis, Temizlik (KST) denetim ve eğitimleri yapılmakta her 3 ayda 1 işletme eğitim günü gerçekleştirilmektedir.

UZMAN KADRO, SEKTÖR TECRÜBESİ

Kazandıran Sistem

Kazandıran Sistem

FAHİŞ ÜRÜN VE KONSEPT BEDELLERİ ÖDEMEK ACADEMY DÖNER’DE “YOK”

Academy Döner yatırımcıları fahiş bedellerle konsept ve ürün almıyor, ödedikleri bedellerin tam karşılığını hem konsept olarak hem de ürün olarak alabilmektedirler.
Bunun yanı sıra Academy Döner yatırımcılarının reklam katılım bedeli ödemiyor.

ROYALTİ BEDELİ ÖDEMEK YOK

Genel olarak Frachise vermekte olan firmalar Franchise noktalarından aylık cirolarının %4-%8 arası değişen rakamlarda ROYALTİ BEDELİ almaktadır.
Academy Döner markası bu afaki bedelleri bayilerinden talep etmemektedir. Mutlu merkez, mutlu bayi, mutlu müşteri prensibi ile yola çıkan firmamız bayilerine bu bedelleri ödetmemektedir.

Franchise Süreci

Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler

Academy Döner, hayallerinin peşinden koşan, girişimci bir ruha ve başarma azmine sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi gerektirmeyen, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilen aynı zamanda değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli öğrenmeye açık işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim

Firmamızla iletişime geçen yatırımcıya ilgili Franchise Danışmanınca gerekli bilgilendirme ve lokasyon destekleri sağlanır. Firmamız şartlarına uygun işletme lokasyonuna karar verildikten sonra yatırımcımız ile Mimari Ön Protokol imzalanır. Franchise ekibince verilecek olan açılış takvimi doğrultusunca tadilat ve ekipman imalat süreci başlamaktadır. Belirlenen termin süresi baz alınarak açılış tarihi belirlenir. Açılış öncesi tüm personel ve işletmecimize 1 haftalık işletme eğitimi verilir. İşletme açıldığı gün itibarı ile 5-7 gün süre ile işletmeci ve personele iş başında eğitim verilir. Bunun haricinde süreç içerisinde farklı zaman aralıklarında “Bayi Toplantıları” gerçekleştirilip eğitimler verilmektedir. Tüm bu eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

Diğer Hizmetler

Tüm Yatırımcı ve personellerine tüm süreç boyunca pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol ve benzerialanlarda yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Academy Döner Yatırım Şartları

Academy Döner ® anahtar teslim konsept bedeli her şey dahil 250 bin TL'den (KDV Dahil) başlamaktadır. Yatırımcılarımızla imzalanan Franchise kullanım hakkı süresi 5 yıl olup teknolojik çağa ve değişen dünyaya ayak uydurma adına ilk yıldan itibaren yıllık sözleşme güncellemesi yapılmaktadır. Bu Marka kullanım hakkı Franchise Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Academy Döner tarafından Ciro üzerinden royalty bedeli talep edilmemektedir.

Franchise Süreci